KAYIT SİSTEMİMİZ

Türkiye Matematik Yarışmasına Kayıt olan her okulun bir kullanıcı paneli vardır. Öğretmenler Kullanıcı Panelleri ile tüm kayıt işlemleri yaparak takip edebilirler. 

Okulunuzu Sisteme Kaydedin

Eğer okulunuz sistemde kayıtlı değilse Okulunuzu sisteme kaydedin.

Ödemeyi tamamlayın

Ödeme adımından ister Kredi KArtı ister Havale/EFT ile ödemenizi yapabilirsiniz. Yarışma ücreti Öğrenci başına 20 TL'dir. Öğrenci sayısı 30'un üzerinde olan okulların kargo giderleri TMY tarafından karşılanır.

Öğretmen Kaydınızı yapın

Öğretmen Kayıt formunu doldurarak Panel Giriş şifrenizi alınız. Daha sonra bu şifre ile Öğretmen Giriş bölümünden kendi kullanıcı panelinize ulaşabilirsiniz.

Kargonuzu Kontrol Edin

Yarışma kitapçıkları okulunuza yarışmadan 1 hafta önce kargolanacaktır. Kargonuz ulaştığında içeriğini kontrol ediniz. Sınav saatine kadar kitapçık ve soruları saklayınız.

Öğrencilerinizi Kaydedin

Panelinizdeki Excel Şablomnu ile öğrencilerinizi topluca ekleyebileceğiniz gibi tek tek de kaydedebilirsiniz. Yarışmaya minumum 15 öğrenci ile katılabilirsiniz (seviyeler farklı olabilir).

Yarışma Günü

Yarışma gününde Kitapçıkları ve optikleri dağıtarak yarışmayı uygulayın. Daha sonra optikleri toplayarak kontrol edin ve bize kargolayın. 

İLETİŞİM TEL

Tel: 0543 8890483

E-POSTA
ÇALIŞMA SAATLERİ

Haftaiçi 11.00 - 15.00

Tel: 0543 8890483

E-Posta: turkiyematematik@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2023 Türkiye Matematik Yarışması