KAYIT SİSTEMİMİZ

Türkiye Matematik Yarışmasına Kayıt olan her okulun bir kullanıcı paneli vardır. Öğretmenler Kullanıcı Panelleri ile tüm kayıt işlemleri yaparak takip edebilirler. 

Okulunuzu Sisteme Kaydedin

Eğer okulunuz sistemde kayıtlı değilse Okulunuzu sisteme kaydedin.

Ödemeyi tamamlayın

Ödeme adımından ister Kredi Kartı ister Havale/EFT ile ödemenizi yapabilirsiniz. Yarışma ücreti Öğrenci başına 50 TL'dir. Öğrenci sayısı 20'nin üzerinde olan okulların kargo giderleri TMY tarafından karşılanır.

Öğretmen Kaydınızı yapın

Öğretmen Kayıt formunu doldurarak Panel Giriş şifrenizi alınız. Daha sonra bu şifre ile Öğretmen Giriş bölümünden kendi kullanıcı panelinize ulaşabilirsiniz.

Kargonuzu Kontrol Edin

Yarışma kitapçıkları okulunuza yarışmadan 1 hafta önce kargolanacaktır. Kargonuz ulaştığında içeriğini kontrol ediniz. Sınav saatine kadar kitapçık ve soruları saklayınız.

Öğrencilerinizi Kaydedin

Panelinizdeki Excel Şablomnu ile öğrencilerinizi topluca ekleyebileceğiniz gibi tek tek de kaydedebilirsiniz. Yarışmaya minumum 15 öğrenci ile katılabilirsiniz (seviyeler farklı olabilir).

Yarışma Günü

Yarışma gününde Kitapçıkları ve optikleri dağıtarak yarışmayı uygulayın. Daha sonra optikleri toplayarak kontrol edin ve bize kargolayın. 

ÖDEMELERİNİZİ KANGURU MATEMATİK DERNEĞİNE YAPABİLİRSİNİZ:

HESAP ADI: Kanguru Eğitim ve Sınav Hizmetleri 

IBAN NO: TR20 0006 2001 6740 0006 2981 55